Morašice – Jevíčko

Morašice-Jevíčko 0:1 (0:1)

Branky: Goš (36.)

Sestava: Přikryl-Jedlinský,Vašíček,Václavek,Seknička-Goš,Bartuněk,
Klein T.,Hofman-Štefl,Linhart Střídající: Továrek,Trávníček,
Müller T.,Pospíšil.

Dne 31.března se na hřišti v Morašicích uskutečnil zápas mezi domácími a hosty z Jevíčka. Narozdíl od Jevíčka,které v prvním kole prohráli si Morašice z prvního zápasu jarní části přivezli všechny body. Zápas se hrál nahoru dolů. Jevíčko mělo v prvním poločase narozdíl od Morašic plno šanci. V 36.minutě se dokázalo Jevíčko zásluhou Petra Goše dostat do vedení. I přes mnoho šancí si Morašice dokázali vyprodukovat pouze jeden gól,který kvůli faulu na jevičského gólmana nemohl být uznán. Jevíčko si tedy veze z Morašic všechny body a může se začít připravovat na první domácí vystoupení proti fotbalistům z Bystrého.