Linhartice – Jevíčko

Linhartice -Jevíčko 2:0(0:0)

Branky: Bednář (59.) Rek (71.)

Sestava: Přikryl-Jedlinský,Václavek,Vašíček,Seknička-Vykydal,Klein T.,Bartuněk,Goš-Müller,Linhart Střídající:Horák D.,Štefl,Hofman,Vedra,Trávníček.

Začátek sezóny pro Jevíčko začínal na hřišti v Linharticích. První poločas začal tlakem Linhartic, který hned přinesl v prvních minutách střelu, kterou musel golman Přikryl vytahovat nad horní tyčku. V následujících minutách šel Linhart 2x sám na bránu, ale ani jednou gól z toho nebyl. Dále se do úniku dostal Müller, ale skóre zůstalo stále stejné. Do dalšího poločasu nastoupil Robin Štefl, který nahradil Tomáše Müllera. V 59 min se po nešťastném odrazu od Vašíčka odrazil míč k Bednářovi a Linhartice se dostaly do vedení 1:0. Jevíčko se snažilo vyrovnat, ale všechny přihrávky na útočníky skončily pouze rohem pro Jevíčko. Bohužel ani jeden roh Jevíčko neproměnilo. V 66 min odešel ze hřiště Lubomír Vykydal a místo něj vběhl na hřiště Jakub Hofmann. Jevíčko se snažilo všemi silami otočit průběh zápasu nebo aspoň vyrovnat, ale v 71 min přišla druhá rána pro Jevíčko v podání gólů od Reka a stav skóre byl 2:0 pro Linhartice. Obránce Ondřej Václavek se vysunul na hrot a Jevíčko začalo hrát na tři obránce. Díky tomu přišlo pár rychlých protiútoků od Linhartic, ale naštěstí všechny skončily mimo tři tyče, které hájil gólman Přikryl. V 82 min odešel ze hřiště Jiří Linhart a nahradil ho Vítězslav Vedra. Jevíčko se snažilo aspoň vyrovnat, ale všechny pokusy byly marné, a tak Jevíčko v Linharticích neurvalo ani bod. Doufejme, že příští týden dovezou tři body z Morašic.