Bystré – Jevíčko

Bystré – Jevíčko     4:1 (2:0)

Branky: Bandy
Sestava: Marek – Bašič, Vedra, Huppert – Valík, Vašíček, Pospíšil- Bandy

Po trápení s nemocemi se všichni uzdravili a nastoupili. Po pár minutách chybou v obraně dostali hosté první gól. Hráči z Bystrého si vytvářeli dobré šance, ale gólman Marek ukazoval svoje kvality. Na konci prvního poločasu si ale obránce Jevíčka dal vlastní gól a domácí vedli 2:0. Po přestávce se po dvou minutách z dálky trefili domácí a vedli 3:0. Hosté si vytvořili hodně šancí, ale všechny zlikvidovala obrana nebo gólman Bystrého. Po další chybě obrany Jevíčka se domácí dostali do šance a brankář Marek kapituloval počtvrté. Bystré mělo stále mnoho šancí, ale vždy skončily nepřesnou koncovkou nebo v rukavicích Vojty Marka. Poté si i Jevíčko vytvořilo šance. Až na konci se po asistenci Jiřího Pospíšila trefil Lukáš Bandy. Bystré tedy vyhrálo 4:1 a Jevíčko po třetí za sebou prohrálo.