Jevíčko – Morašice

Jevíčko – Morašice 2:1 (1:0)

Branky: Jan Müller(10.), Berka (70.) – Burián (60.)

V úvodním zápase jara a zároveň předehrávaném 26. kole Qanto okresního přeboru se hrál zejména bojovný a důrazný fotbal, protože nerovný terén a silný vítr velmi ztěžovaly snahu o kombinační hru. Domácímu celku pomohl šťastný gól J. Müllera v 10. min., jehož střele pomohla do branky teč hostujícího obránce. Hra se poté odehrávala hlavně kolem poloviny hřiště s minimem střeleckých pokusů. Druhá půle přinesla živější hru i díky vyrovnávacímu gólu Buriána, který v 60. min. přesně zakončil  akci hostí. Domácí ale rychle odpověděli akcí po ose Továrek, Linhart a efektní zakončení ukázal divákům Berka, když technickou střelou vymetl šibenici Prešinského branky. Ten o 2 minuty později zastavil odvážným skokem pod nohy sólo Linharta. Pohotová hlavička T. Müllera směřovala pouze do jeho rukavic v 75. min. A protože domácí obrana fungovala až do konce spolehlivě, zůstalo vítězství na Malé Hané.