Jevíčko – Rohozná

Jevíčko – Rohozná          2:3 (1:2)

Sestava: Brankář?, Seknička, Klein, Vašíček, Müller Jakub., Khýr, Berka, Hanák, Vykydal L., Vafka, Říha, (Müller Jan, Továrek, Vykydal Z.)

Branky: Vafka, vlastní

Smolný zápas pro domácí celek, který dokázal srovnat dvougólovou ztrátu, aby v samotném závěru zápasu o body přišel.

V první minutě neuspěli sami před brankářem hostí domácí Říha a Müller a míč po hlavičce Vašíčka šel těsně nad břevno. Hosté v 6‘ zahráli trestný kop do pokutového území Jevíčka a domácí stopeři se nešťastně trefili a míč skončil v síti. O několik minut později využil ke snadnému druhému gólu nedorozumění domácího brankáře a stopera. Domácí se ale otřepali, pokračovali v aktivní hře a do přestávky snížili gólem Vafky. Po pauze tlak pokračoval a i hostující obrana chybovala a po vlastním gólu Boušky bylo srovnáno. Domácí se i dál snažili o zisk tří bodů, ale obrany Rohozné odolala a v poslední minutě rozhodl Boháček po další chybě o zisku tří bodů.