Jevíčko – Opatovec

Jevíčko – Opatovec 1:1 (0:0)

Branky: Vafka 66′ – Opršal 47′

Sestavy:

Jevíčko: Werner J., Jedlinský, Klein A., Müller, Khýr, Seknička, Hladil, Hofman, Werner P., Vafka, Hrazděra (Klein Z.)

Opatovec: Lampárek Jan, Horský, Bureš, merkuda, Opršal, Košín, Telecký J., Drábík, Šilhart, Telecký T., Roshan (Kudláček, Lampárek Jiří)

Zápas bez velkých šancí skončil pro oba celky přijatelnou remízou. V první půli zaujal jen zákrok Wernera v domácí brance proti střele Opršala v 17′. Opršal se ale dokázal prosadit po pěkné individuální akci v pokutovém území a poslal hosty do vedení. Zvýšení skóre překazil hostům  Werner, který dokázal konečky prstů vytáhnout střelu z dálky na břevno. Domácí poté převzali taktovku. P. Wernerovu střelu ještě zneškodnil Lampárek, ale Vafka v 66′ už brankáře hostí prostřelil. Další šance už nepřišly a tak se body dělily.