Jevíčko – Horní Újezd

Jevíčko – Horní Újezd     0 : 3 (0:1)

Branky: Pechanec Jan 2, Lněnička

ČK:2:0 (Hanák Milan, Hofman)
ŽK: 4:1
Sestava: Werner – Müller, Klein A., Šmeral, Khýr, Hanák M., Hanák T., Vafka, Hofman, Klein Z., Kritzbach (Horák, Vykydal)

Vyrovnaný a na šance chudý první poločas rozhodl Pechanec, který do sítě Wernera dorazil míč po jeho nejistém zákroku. Druhý poločas ovlivnila nedisciplinovanost domácích hráčů, kteří neudrželi nervy a šli předčasně do šaten za slovní urážky na adresu hlavního rozhodčího, kterému se zápas také příliš nepovedl. Hosté přesilovky zkušeně využili a odvezli si zaslouženě tři body po vysoké výhře.

Domácím fanouškům nezbývá než doufat, že se brzy vrátí chybějící hráči (zranění, dovolená) a ostatní hráči zvýší tréninkovou účast a výkony týmu se zvednou.