Pomezí – Jevíčko B

Pomezí – Jevíčko B     0 : 1 (0:0)

Branka: Vafka

Hrálo se v sobotu po celu dobu za mírného deště, čemuž již po rozcvičení obou mužstev odpovídal stav hrací plochy. Jevíčko mělo navrch, vytvořilo si tlak, ale v zakončení chyběla pověstná troška štěstí. Když po jedné z kombinací šel Štindl sám na gólmana a překonal jej obloučkem, do cesty se mu postavila tyč.Nutno říci, že i domácí několikrát netrefili odkrytou branku, nebo zaúřadoval pohotově brankář Werner. Největší šance přišla asi 20 minut před koncem zápasu, kdy Vafka krásně nacentroval před branku, ale Řehořovi chyběl půlkrok. Rybičkou v pádu netrefil míč naplno a ten skončil těsně vedle tyče. Rozhodnutí přišlo minutu před koncem, kdy Vafka rozehrál trestný kop a nastřelený balon domácí brankář neudržel v mokrých rukavicích. Míč se mu vysmekl a odrazem od břevna zapadl za brankovou čáru. Po rozehře se pískal konec zápasu.