Jevíčko – Městečko Trnávka

Jevíčko – Městečko Trnávka                3 : 1 (1:0)

Branky: Müller T. 2 (32′, 59′ PK), Klein Z.(54′) – Makrlík (79′ PK)

Sestava: Werner, Klein Z., Jedlinský, Klein T., Klein A., Berka, Khýr, Hladil, Seknička, Hofman, Müller T.,  (Horák, Vykydal)

Po oboustranně vlažném úvodu zápasu dokázali domácí získat převahu a po sérii rohových a trestných kopů i vedení, když Müller bez problémů dorazil míč, který vypadl Hegerovi v brance hostí po srážce se spoluhráčem. Na začátku druhé půle domácí celek podržel Werner, když si poradil s nebezpečnou hlavičkou Šašinky. V 54′ se po prodlouženém autu hlavou prosadil Z. Klein. Za čtyři minuty zastavil Kleveta rukou míč směřující do branky a Müller penaltu proměnil. Další šance domácí nevyužili a hosté deset minut před koncem snížili z opakovaného pokutového kopu Makrlíkem.