Jevíčko – Dolní Újezd B

Jevíčko – Dolní Újezd B     4 : 0 (3:0)

Branky: Klein Z., Hanák, Klein A., Kritzbach

Sestava: Navrátil – Klein A., Jedlinský, Klein T., Klein Z., Seknička, Khýr, Kritzbach, Berka, Hrubý, Hanák (Réda, Vykydal)

Třetí vydařený zápas v řadě posouvá Jevíčko vzhůru tabulkou. Hosté, kteří zahájili s 11 hráči a dohráli kvůli zraněním v 9, nemohli odolat v pohodě hrajícím domácím. Ti opět vstoupili bleskově do zápasu, když Zdeněk Klein ve 3′ hlavou trefil centr bratra Tomáše přesně k tyči. Několik následujících šancí domácí nezakončili přesně, až je probral O. Klusoň, s jehož střelou měl Navrátil plné ruce práce. Odpověděl Hanák, který si pohodlně zpracoval míč na malém vápně míč a bez potíží zvýšil skóre. Ve 34′ Adam Klein volejem k tyči zvýšil na 3:0 a v podstatě zápas rozhodl. V 61′ Kritzbach namířil trestný kop z úhlu do šibenice a potvrdil vysoké vítězství. Oslabení hosté se poté soustředili na obranu a domácí se už spokojili se stavem a šetřili síly na další zápasy, které následují v rychlém sledu.