Jehnědí – Jevíčko

Jehnědí – Jevíčko    4 : 1 (0:1)

Branky: Pávek

Sestava: Werner, Pávek, Vrbický P. Ptáčník, Kedroutek(Bašus), Štindl, Hanák, Vykydal, Šnobl, Valík, Vrbický M.

Jevíčko přijelo na hřiště druhého celku tabulky a chtělo potvrdit svou prozatimní neporazitelnost. Už ve 4. minutě mělo velkou šanci po standardní situaci, bohužel míč po souboji Patrika Vrbického s domácím gólmanem skončil těsně vedle tyče. Domácí se ale nezalekli a aktivní hrou a rychlým napadáním, hlavně ve středu hřiště, přebrali iniciativu. Jevíčko hrálo většinou jen na brejky. To se jim vyplatilo v 16. minutě, kdy Pávek jeden z brejků proměnil. To bylo však z jejich strany vše a povětšinu prvního poločasu se jen bránili tlaku domácích.

I druhá půle se nesla ve stejném duchu. Jevíčko se bránilo a Jehnědí si vytvářelo střelecké příležitosti. Gól však střelilo až poté,  když v 52 minutě Vrbický Patrik fauloval ve vápně a z penalty se trefil Rozlívka. A hned za minutu se Jehnědí dostalo do vedení, když se po rychlé akci trefil Fišer. Za šest minut mohlo být srovnáno. Pávek se opět po dalším brejku dostal až do vápna. Jenže Záruba v domácí brance se mu vrhl pod nohy, šanci sice zmařil, ale svůj zákrok odnesl zraněním a musel být střídán. Neproměněná šance hosty povzbudila, vytvářeli si šance, a dokonce jednu z nich přetavili ve vyrovnávací gól. Bohužel rozhodčí ho neuznal. A tak místo vyrovnání padl třetí gól na straně domácích, kdy se po totální hrubce Vykydala trefil v 80. minutě opět Fišer. A když v 82‘ byl po druhé žluté vyloučen Valík, bylo o osudu utkání již rozhodnuto. V 90. minutě se ještě trefil střídající Zachař a potvrdil zaslouženou výhru domácích.