Jevíčko – Kamenná Horka

Jevíčko – Kamenná Horka  3 : 2 (2:1)

Branky: Klein Z., Berka, Klein A.
Sestava: Werner – Klein Adam, Jedlinský, Vašíček, Klein Zdeněk, Berka, Hanák, Klein Tomáš, Khýr, Sedláček, Müller (Seknička, Hofman, Továrek, Hrubý)

Jevíčko proměnilo aktivní úvod v gól už v 6′, když Z. Klein po rohovém kopu vystoupal nad Jedličku a hlavou ho překonal. Hosté zchladili elán domácích už za dvě minuty, kdy Bubela také hlavou přesně trefil síť Wernera. Domácí poté neproměnili několik šancí kvůli nepřesnému zakončení, ale po průniku a střele T. Kleina dorazil míč do sítě Berka v 32′. Na začátku druhé půle hosté zahrozili nůžkami Macha, které jen těsně minuly domácí tyč. V 50′ Müller přesně nezakončil vyloženou šanci z malého vápna, ale za minutu A. Klein přesnou hlavičkou využil centr bratra Tomáše a zvýšil na dvoubrankový rozdíl. V 68′ Jedlička reflexivně vyrazil hlavičku Müllera a další hlavička Tomáše letěla nad břevno. Hosté v poslední minutě snížili přesnou střelou Zábrany z 10 metrů. Pohledný zápas tak skončil výhrou Jevíčka.