Jevíčko – Horní Újezd

Jevíčko – Horní Újezd  5 : 1 (4:0)

Branky: Hanák 2, Pospíšil, Vrbický P., Štindl

Sestava: Werner – Dostál, Vrbický P., Hloch, Šnobl, Kedroutek, Štindl, Valík, Hanák, Vykydal, Pospíšil (Vrbický M., Bartuněk, Danis, Ptáčník)

Po jednoznačném průběhu zasloužené vítězství domácích dorostenců, které mohlo být daleko vyšší, kdyby se využila aspoň část vyložených šancí. Skóre otevřel Pospíšil do prázdné branky po centru Valíka. Po trestném kopu zvýšil umístěnou placírkou P. Vrbický a úvodních dvacetiminutovky završil z penalty Hanák. Poločasové skóre stanovil po průniku středem hřiště Štindl. Ve druhé půli se domácí útočníci předháněli v zahazování vyložených šancí a stav se dlouho neměnil. Po ojedinělé akci hosté snížili, ale domácí odpověděli pěknou akcí, kterou do prázdné zakončil Hanák.