Jevíčko – Jablonné “B”

Jevíčko  – Jablonné “B” 1 : 3 (0:2)

Branky: Vrbický

Sestava: Werner – Bartuněk, Kedroutek, Vykydal, Dostál, Štindl, Valík, Ptáčník, Réda, Hanák, Hrubý (Vrbický, Ambroz, Danis, Hloch)

Hosté se prezentovali kombinační hrou, podpořenou slušným pohybem a technikou. Domácím se zápas moc nevydařil, spíše než se soupeřem bojovali sami se sebou a mezi sebou. První branku vstřelili hosté, když využili přečíslení po hromadném občerstvování domácích u střídačky. Druhý přidali po rohovém kopu hlavou jednoho ze tří nekrytých hráčů. Domácí se do zakončení dostali jen sporadicky. Podobný průběh ve druhé půli. Hosté zvýšili po samostatném úniku a dál ovládali hru. V závěru Werner vyrazil penaltu a Vrbický po jeho dlouhém výkopu přeloboval brankáře a kosmeticky upravil konečné skóre.