Jaroměřice – Jevíčko

Jaroměřice – Jevíčko   3 : 5 (2:1)

Branky: Hanák 5x

Sestava: Foret –Prokš, Bartuněk, Bašus, Hejna – Hrazdira, Hanák, Batelka, Štindl – Stavinoha, Vrbický (Dostál)

Ideální fotbalové počasí a čerstvě pokropené hřiště tvořily rámec místního derby. Hosté vstoupili do zápasu lépe a po centru Hrazdiry získal Jevíčku vedení přesnou střelou k tyči Tomáš Hanák. Domácí potom několikrát přehráli obranu hostí a po chybách se dvakrát před poločasem prosadil Dračka. Několik dalších šancí domácí nevyužili. Na začátku druhé půle po další sérii chyb hostující obrany zvýšili domácí lacino na 3:1. Naštěstí hosté zbraně nesložili, a po domluvě trenérů zvýšili aktivitu i bojovnost. Neudržitelný Hanák procházel obranou domácích jako nůž máslem a přesnými trefami otočil na konečných 3:5.