Boršov – SK Jevíčko “B”

Boršov –  SK Jevíčko “B” 0:2 (0:0)

Góly: 61. min.  Müller Jakub, 68. min. Réda

Sestava: Navrátil – Müller Jan, Kyša, Peka, Vymětal – Müller Jakub, Veselý, Hrazděra, D. Horák (55. min. Réda) – Řehoř (71. min. Komárek), Haupt (78. min. M. Seknička)

V první půli se odehrával poměrně vyrovnaný duel ale bez gólového vyjádření. Ve druhém poločase Jevíčko trochu přeskládalo sestavu a výsledkem byla zlepšená hra. První branku rezerva vsítila po závaru v malém vápně kdy dorážel Kuba Müller míč za záda domácího brankáře. Druhý zásah přišel hned záhy po rozehrané standardní situaci, kdy se hlavou trefil Martin Réda. Do konce utkání mělo Jevíčko ještě několik slibných situací, ale bohužel ani jednu nevyužilo. Příští víkend má béčko volno a tak další zápas sehraje doma s Linharticemi “B” v sobotu 5. května od 17:00.