Jablonné – Jevíčko

Jablonné – Jevíčko   6 : 2 (2:0)

Werner, Kedroutek, Ertl, Ptáčník, Réda, Štindl, Valík, Vykydal, Bartuněk, Vrbický, Ducháček

První poločas ovlivnil rychlý gól, domácích, který vstřelili hned ve druhé minutě po chybném vyběhnutí Wernera. Domácí gól povzbudil a většinu času měli míč na kopačkách. Měli sice územní převahu, ale jejich akce většinou končily před pokutovým územím Jevíčka. Ne tak v 25‘, kdy po střele a následném dorážce vstřelili domácí druhý gól. Jevíčko poté do konce poločasu většinou bránilo, a jen občas zahrozilo rychlým brejkem. Druhý poločas začali domácí opět lépe, a po chybě obrany vstřelili třetí branku. Tahle situace paradoxně ale pomohla hostům, domácí přestali hrát, a Jevíčko se osmělilo směrem dopředu. Po faulu na Ertla byla odpískána penalta, kterou bezpečně proměnil Ducháček. Jevíčko tento gól povzbudil, zatlačili domácí k jejich vápnu, a za 5 minut snížili ze standardní situace na 3:2. Zdálo se, že je k blízko k vyrovnání, bohužel domácím se podařilo vstřelit čtvrtou branku, a to definitivně zlomilo odpor jevíčských dorostenců, kteří už neměli síly na zvrat a následně inkasovali ještě 2 branky.