Jevíčko – Kamenná Horka

Jevíčko – Kamenná Horka                 3 : 2 (2 : 1)

branky: Khýr, Kritzbach, Štindl

Vašíček – Jedlinský, Továrek, Kritzbach, Khýr, Müller, Seknička, Berka, Klein, Němeček, Deutsch (Štindl, Schuppler, Vrbický)
Pohledný zápas se šťastným koncem pro Jevíčko rozhodl dorostenec Štindl. V samotném úvodu zápasu se celky oťukávaly a šance končily mimo branku nebo si s nimi poradili pozorní brankáři. Ve 30′ centr Kleina hlavičkoval Jedlinský do břevna a do sítě míč dopravil Khýr. Za minutu doběhl Kritzbach míč v pokutovém území dříve než Hasenöhrl a jistě ho prostřelil, čímž získal už dvoubrankové vedení pro domácí. Potom Berka v 33′ zblízka bodlem trefil jen boční síť, a hosté odpověděli snížením na 1:2, když míč nadvakrát dopravil do sítě důrazný Mach. V 50′  pouze vyraženou střelu Berky nikdo z domácích do branky nevrátil. V 56′ hosté využili několika chyb domácí obrany a Benc přehodil Vašíčka a srovnal stav. Domácí reagovali střídáním a čerstvý Karel Štindl se uvolnil  na kraji pokutového území a přízemní střelou na vzdálenou tyč v 67′ překonal brankáře hostí. Rušný závěr i přes několik možností na obou stranách už skóre nezměnil.