Jevíčko – Staré Město

Jevíčko – Staré Město         1 : 1 (1 : 0)

branka: Kritzbach

Vašíček – Jedlinský, Klein T., Továrek, Khýr, Kalášek, Deutsch, Seknička, Berka, Hrazděra, Kritzbach (Nguyễn Việt Anh, Klein Z.)

Domácí poté, co nedokázali využít herní převahy a množství šancí v první půli, přišli o dva body v předposlední minutě hry. Po několika náznacích šancí v úvodu zápasu, upadla hra do podprůměru. Domácí se z něho probrali po gólu Kritzbacha, který s přehledem zakončil své sólo po uvolnění Deutschem. V následných šancích nezakončili přesně či důrazně ani Hrazděra nebo Berka. Ve druhé půli začali aktivněji hosté, ale střely z dálky dokázal Vašíček jistě pochytat. V 60′ Hrazděra minul z hranice pokutového území prázdnou branku po přistrčení Kaláška. Hosté ale utkání nezabalili  a odměnou byla vyrovnávací branka, když po nedorozumění domácích obránců unikl Cápal a střelou k tyči nedal Vašíčkovi žádnou šanci. A protože následní šance Z. Kleina na jedné straně a Chlupa na druhé v síti neskončily, skončilo utkání remízou.