Jevíčko – Jehnědí

Jevíčko – Jehnědí                  0 : 3 (0:1)

Werner, Kedroutek, Bartuněk, Ptáčník, Réda, Hloch, Dostál, Vykydal, Šnobl, Vrbický, Pávek

Utkání se hrálo za vytrvalého deště, což ovlivnilo hru. Ale i tak naši dorostenci začali dobře, přehrávali soupeře,  vytvářeli si šance, bohužel s nulovým efektem. Postupem času Jehnědí vyrovnalo hru, a začalo ohrožovat bránu hlavně ze standardních situací. Naštěstí většina přímých kopů šla vedle. Ne tak ale před prvním golem, kdy po centru z pravé strany vybíhajícímu Wernerovy po srážce se soupeřem vypadl míč, který soupeř bez problému dorazil do prázdné brány. 0:1. Tato branka ovlivnila zbytek poločasu, soupeř se ocitl na koni, a do konce času většinou držel míč na svých kopačkách. Druhý poločas začal ve stejných kolejích, v jakých končil první, soupeř povětšinou držel míč na svých kopačkách, a kombinací přehrával naše dorostence. Narůstající tlak vedl k druhému gólu, kdy po kombinaci z levé strany se hostující útočník, ocitl před vápnem a střelou k pravé tyči podruhé překonal Wernera. 0:2. Nepříznivý vývoj utkání, se projevil na naší hře, na hráčích byla vidět nervozita, která vedla k nepřesným přihrávkám, a tak jsme soupeřovu branku ohrožovali jen díky výkopům od brány a následným rychlým brejkům Rédy. Bohužel v jednom případě byl u balonu o chvíli později než hostující gólman. Podruhé sice krásně přihrál nabíhajícímu Vykydalovi, ten však šanci neproměnil. A tak skóroval opět soupeř, kdy po kolmici do vápna hostující útočník proběhl mezi našimi obránci a lobem překonal Wernera potřetí. Do konce utkání zbývalo jen pár minut a tak se utkání bez změny skóre v klidu dohrálo.