Morašice “B” – Jevíčko “B”

Morašice “B” – Jevíčko “B” 0:6 (0:2)

Branky: 36.min. Řehoř, 45. min. Kyša, 54. min. Hrazděra, 65. min. Haupt, 74. min. Veselý, 81. min. vlastní.

Sestava: Navrátil – Čekal (65. min Veselý), Schuppler, Muller (14. min Horák), Vymětal – Dračka, Deutsch, Hrazděra, Haupt – Řehoř, Kyša.

Začátek utkání probíhal v duchu náznaků šancí z obou stran. Potom ale hosté přidali na aktivitě a výsledkem byl pěkný centr po kterém se jevíčští zásluhou Řehoře a jeho hlavičky ujali vedení. Druhý gól pak přidali těsně před přestávkou, když po rohu úspěšně hlavičkoval Kyša. Ve druhé půli už Jevíčko v poli dominovalo. Po pěkné akci šel sám na brankáře Hrazděra a střelou která se odrazila od břevna do brány zvyšoval na 3:0. Další branka padla opět po rohu, když centr proletěl celou šestnáctkou a Haupt se střelou k tyči nemýlil. Na 5:0 zvyšoval Roman Veselý po pěkné spolupráci s Kyšou. Poslední gól utk&aac ute;ní si nešťastně dali domácí sami. V následujícím duelu, který se hraje v sobotu v 16:00 v Jevíčku, se střetneme s prozatím druhým mužstvem tabulky, Trstěnicemi.