Jevíčko “B” – Kunčina “B”

Jevíčko “B” – Kunčina “B” –   4 : 0 (1:0)

Branky: 36. min. Řehoř, 55. min. V. Horák, 68. min. Kyša, 77. min. Hrazděra

Sestava: Navrátil – Čekal, Schuppler, Müller, Vymětal (60. min. Dračka) – Kyša (70. min. Veselý), Deutsch, Hrazděra, Horák D. (55. min. Horák V.) – Řehoř, Vafka

V poklidu hraném utkání si domácí vytvořili více gólových příležitostí než hosté, ale nedařilo se je z počátku proměňovat. Až před poločasem se uvolnil na levé straně Kyša a poslal do šestnáctky centr, který zužitkoval hlavou Řehoř a dal první gól utkání. V druhém poločase si už jevíčští dali záležet s využíváním šancí a hned v 55. minutě zvyšoval Víťa Horák na 2:0. Gól přidal i prozatím nejlepší střelec jevíčského “B” mužstva Kyša a skóre uzavřel Hrazděra. V příštím střetnutí zajíždíme v neděli do Morašic, kde se pokusíme prodloužit vítěznou sérii.