Kunčina “B” – Jevíčko “B”

Kunčina “B” – Jevíčko “B”  2:3 (2:1)

Branky: Kyša (pen.), Schuppler 2

Celý zápas se odehrál v klidu bez zbytečného okopávání se. Jevíčští tak děkují domácímu mužstvu, že nemuseli odejít ze hřiště pokopaní jak z minulého zápasu. Domácí se dostali do vedení po standardce a zaváhání obrany i gólmana Jevíčka. Hosté přidali na kombinaci a dokázali srovnat z penalty po faulu na Řehoře. Chvíli poté ale Kunčina opět odskočila o jeden gól a znovu po standardce, když Martin Přikryl neudržel střelu domácího hráče a ta se dostala až za brankovou čáru. Po poločase ale Jevíčko přidalo a i v dalším utkání dokázalo zápas otočit, když obě branky vsítilo ze standardních situací, ta k jak bylo pro tento zápas typické. V příštím kole přivítáme už ve středu 28.9. doma opět hráče Kunčiny, výkop střetnutí je naplánován na 16:30.