Jevíčko – Bystré

Jevíčko – Bystré  3 : 2 (1 : 1)
branka: Berka 2, vlastní

Vašíček, Jedlinský, Klein, Kritzbach, Khýr, Deutsch, Seknička, Berka, Nguyen, Němeček, Kalášek (Hrazděra,Schuppler, Müller)

V souboji týmů ze spodku tabulky se domácí hráči předháněli v zahazování vyložených šancí a nakonec byli rádi, že jim zasloužené tři body neproklouzly mezi prsty. Skóre otevřel už ve 4‘ Berka dorážkou Sekničkovi střely. Ve 20‘ a 23‘ pronikl dvakrát Deutsch před brankáře a pokaždé jeho střelu po zemi Hejl vykopl. Takže zafungovalo klasické rčení, nedáš – dostaneš, a Kavan utekl obraně a prostřelil Vašíčka v 33‘. Před koncem poločasu ještě zahrozil Klein, jehož prudká střela jen olízla břevno. Ve druhé půli domácí kombinovali, vytvářeli si možnosti, ale do sítě nic nepadalo. Až v 63‘ přetížená obrana hostí si neporadila s centrem Kritzbacha a srazila si ho branky. Následovala série šancí: Hrazděra sólo do brankáře, Kalášek střela do brankáře, Schuppler metr vedle tyče, V 69‘ Deutsch uvolnil Berka a ten sólo už proměnil. Hosté odpověděli trestným kopem Veselého do šibenice v 73‘. Poté Hrazděra těsně nad, Berka sólo do brankáře, Kritzbach přehodil brankáře i branku. v 90‘ Berka do brankáře a Klein dorážku vedle prázdné branky. Nakonec úleva, když Vašíček vytáhl ojedinělý pokus hostí v nastaveném čase. Pro hosty nakonec velmi přijatelná porážka.