Jevíčko – Moravská Třebová B

Jevíčko – Moravská Třebová B  1:3 (0:2)

Branky: Kritzbach – Kalus 2, Dostál

Sestavy: Jevíčko: Vašíček, Pospíšil, Továrek, Kritzbach, Khýr, Nguyen, Seknička R., Müller T., Klein T., Němeček, Podlezl (Kalášek, Klein Z., Müller J.)

V prvním poločase se domácí celek převážně bránil celku hostí, který více běhal, přesněji kombinoval a snažil se častěji o střelbu. Pouze výborný výkon Vašíčka v domácí brance držel domácí ve hře. Přesto se hosté dvakrát prosadili. Skóre zápasu otevřel ve 30′ Kalus zatočenou střelou z trestného kopu od postranní čáry, která k překvapení všech zapadla do branky. A ve 44′ Kalus využil hrubky domácích obránců a po průniku středem prostřelil Vašíčka. Do druhé půle vstoupili domácí se snahou o snížení stavu, což se podařilo parádní bombou z 25 metrů do pravé šibenice Kritzbachovi v 51′. V následujících minutách se hlavně žlutilo, když oba týmy hru značně přitvrdili a Vašíček pokračoval ve výtečných zákrocích proti vyloženým šancím hostí. I hostující brankář Šteffek vytáhl skvělý zákrok v 76′, když se podařilo konečky prstů vytáhnout gólovou střelu Khýra na břevno. Skóre bojovného a útočného zápasu uzavřel po rychlém protiútoku Dostál na konečných 1:3.