Litomyšl B – Jevíčko

Litomyšl B – Jevíčko 0:0 (0:0)

Sestava: Vašíček, Hofman, Jedlinský, Kritzbach, Seknička, Berka, Müller T., Müller R., Podlezl, Klein Z., Réda, (Werner J.)

Zápas se odehrával za mírného deště a v poklidném tempu. Obou týmům už o nic nešlo a tak se hrál pohledný fotbal z obou stran. Do sestavy se po dlouhých zraněních poprvé v základu objevili Klein Zdeněk a Podlezl Josef a oba byli v šancích dát gól. Nejprve měli příležitost domácí, ale Vašíček nebezpečnou střelu kryl. Na konci poločasu se objevil ve stoprocentní šanci Podlezl po vyražené střele R. Müllera, ale sám před brankářem neobstál. V druhém poločase pokračovala vyrovnaná hra. Další šanci po přihrávce do vápna neproměnil Berka. Po standardní situaci Klein Z. jen těsně hlavou minul bránu. Domácí hrozili převážně střelami z dálky a s tím si poradila obrana s Vašíčkem v bráně. Poslední šanci měl opět Klein Z., který hlavou sám před brankářem přestřelil. Nikdo jiný se nedokázal prosadit, a proto se oba týmy rozešli s remízou.