Čistá – Jevíčko

Čistá – Jevíčko   1:2 (0:2)
Branky:  Továrek, Müller

Sestava: Přikryl, Seknička, Klein T., Jedlinský, Khýr R., Hofman, Továrek, Müller T., Nguyễn Việt Anh, Müller R., Němeček.(Müller J., Réda,Podlezl)

Zápas se odehrával za deště, ale na překvapivě kvalitním trávníku. Hostům se dařilo ohrožovat soupeře především dlouhými míči za obranu. Již v 16‘ minutě se podařilo hostům skórovat a to když byl Müller R. po průniku faulován v pokutovém území. Následující penaltu Továrek proměnil. Ve 30‘ minutě to bylo již 0:2 a to opět po samostatném úniku R. Müllera, který křižnou střelou na hranici vápna nedal brankáři šanci. Hosté byli stále aktivní a ohrožovali bránu domácích. Druhý poločas začali aktivně domácí a již v 48‘ minutě srovnat z penalty. Domácí vstřelený gól povzbudil a začali si vytvářet tlak. V 68‘ minutě výborně zakročil Přikryl po nebezpečné hlavičce. Hosté svůj náskok ubránili a odvezli si důležité 3 body.