Jevíčko – Dolní Újezd B

Jevíčko – Dolní Újezd B  4 : 0 (2:0)

Branky: Berka, Müller T., Müller R., Továrek

Sestava: Vašíček, Khýr R., Jedlinský, Schuppler, Müller T., Seknička, Berka, Továrek, Nguyễn Việt Anh, Klein
T., Müller R. (Werner, Němeček, Müller J.)

Dolní Újezd B: Klusoň T., Samek, Žďára, Pravec, Nováček, Částek, Klusoň O., Frňka, Vodehnal, Nádvorník,
Doubek (Klejch, Renza)

Domácí diváci viděli opět oboustranně útočný zápas a čtyři góly v síti soupeře, tentokrát ale obrana pod vedením Schupplera žádný soupeři nepovolila. V samotném úvodu Vašíček v domácí brance dvakrát zastavil nájezdy soupeře a při jednom se zranil a vystřídal ho Werner. V 17‘ nastřelil Nguyen ve vyložené šanci Klusoně a odražený míč vrátil hlavou z hranice pokutového území do sítě Berka. V 31‘ se u brankové čáry uvolnil Klein a zpětnou přihrávkou předložil míč T. Müllerovi a ten bezpečně proměnil. Werner na začátku druhé půli zastavil dva dálkové pokusy hostí. A v 57‘ potěšil všechny fanoušky gólem po sólové akci přes polovinu hřiště a několik hráčů soupeře Robin Müller. Další minuty přinesly hlavičku Nádvorníka těsně vedle a střelu Robina Müllera, kterou vykopl Klusoň. Skóre pohledného zápasu uzavřel v 65‘ Továrek přesnou hlavičkou po rohu Kleina.