Jevíčko – Cerekvice

Jevíčko – Cerekvice     3 : 4 (1:4)

branky: Hanák 3
Sestava: Hrazdira, Nečas, Bartuněk, Straka, Bašus, Vrbický, Hanák, Huf, Guštár, Dostál R.

Opět problémy se sestavou. K dlouhodobě chybějícím Ptáčníkovi, Batelkovi a Danisovi přibyl T. Dostál, který se podrobil operaci. Přejeme ti Tomáši rychlé uzdravení. A navíc neočekávaně chybělo i několik dalších hráčů, takže jsme nastoupili opět v deseti proti také deseti hráčům z Cerekvic, kteří byli ale všichni ročník 96 a 97. Fyzická převaha se projevila v úvodu zápasu, kdy Tomáš Hanák dvakrát ohrozil brankáře soupeře, ale cerekvičtí tvrdě potrestali všechny chyby v obraně a v 10‘ vedli 0:3. Do poločasu snížil po samostatném průniku Hanák a několik dalších pokusů bohužel gólem neskončilo. Ve druhé půli bojovnější výkon i dalších hráčů, větší důraz v přeskupené obraně a další dva góly Tomáše Hanáka. vyrovnat se už nepodařilo, i díky úplnému vyčerpání klíčových hráčů.