Jevíčko – Opatov

Jevíčko – Opatov   4: 7 (1 : 2)
Branky: Müller R. 2, Kritzbach 2

Vašíček, Jedlinský, Kritzbach, Seknička, Khýr, Nguyen, Müller T., Berka Milan, Klein, Němeček, Müller R., (Továrek Martin)

Střelecké dostihy v Jevíčku ovládli hosté z Opatova, kteří dokázali rychle reagovat na úvodní gól Müllera a už v prvním poločase se dostali do vedení po hlavičce Maška a přesném voleji Poláka. Hosté ve druhé půli odolali platonické snaze domácích o vyrovnání a trestali hrubky v defenzivě domácích přesnými střelami. V 65′ Vostřel zvyšoval na hrozivých 1:5. Domácí ale utkání nevzdali a dokázali se třemi góly vrátit
do zápasu. Zejména dvě dělovky Kritzbacha z 84′ a 85′ byly výstavní. Hosté ale utnuli veškeré naděje na zvrat nechytatelnou trefou Poláka z trestného kopu z 30 metrů. A konečné skóre stanovil po průniku třetím gólem Vostřel.