Morašice – Jevíčko

Morašice – Jevíčko     1 : 1 (0:1)

branka: Huf
Hrazdira, Straka, Bartuněk, Juřena, Bašus, Stavinoha, Guštár, Dostál Tomáš, Huf, Vrbický, Dostál Roman

Ke druhému jarnímu utkání nastoupili žáci na hřišti žáků z Morašic, kteří v prvním kole deklasovali Vendolí 11:0. Žáci navíc nastupovali ve značně kombinované sestavě – dva hráči z přípravky a tři, kteří hráli své druhé soutěžní utkání. Domácí začali náporem a prvních 10‘ nás téměř nepustili na svoji polovinu hřiště. Poté se začala hra vyrovnávat, ale domácí měli stále převahu. V poslední minutě prvního poločasu se v pokutovém území Morašic uvolnil přes čtyři bránící hráče David Huf a technickou střelou ke vzdálenější tyči poslal Jevíčko do vedení. Druhý poločas začal opět tlakem domácích a hosté si jen díky velké bojovnosti a výbornému výkonu brankáře drželi nejtěsnější vedení. Když už se zdálo, že si odvezeme
všechny body, trefil se v poslední minutě z hranice pokutového území přízemní ranou k tyči domácí kapitán a srovnal na konečných 1:1.