Starší přípravka U11

Starší přípravka U11 – turnaj Jevíčko 14.5.2022 Sestava : Formánek Jindřich, Křivánek Vojtěch, Sekničková Tereza, Janáčková Tereza, Fluksa Filip, Šmach Adam, Bombera Jan, Smékal Jakub, Danckyshyn Nazar, Pazdírek Jonáš TJ SK Jevíčko – Sokol Čistá 3 : 2 ( pol. 2:1 )Branky: Pazdírek Jonáš, Křivánek Vojtěch, Šmach AdamVelice vyrovnaný zápas…

Continue reading

Mladší přípravka U9

turnaj Březová – 7. 5. 2022 Sestava: Jankovič Petrika, Janík Rostislav, Toman Mikuláš, Václavek Michal, Schuppler Milan, Sieben Mateo, Novák Karel, Budig Marek, Voleský Martin, Chevalier Rémy, Chevalier Ines, Schupplerová Ella, Reibl Pomezí – Jevíčko 1 : 8 B: Schupplerová Březová – Jevíčko 3 : 4 B: Schupplerová 2, Sieben…

Continue reading

Starší přípravka U11

turnaj Sebranice 7. 5. 2022 Sestava: Formánek Jindřich, Vymlátilová Ella, Křivánek Vojtěch, Špaček Jakub, Sekničková Tereza, Janáčková Tereza, Fluksa Filip, Batelka Libor, Bombera Jan, Smékal Jakub, Barvíř Vojtěch, Pazdírek Jonáš Bystré – Jevíčko 9 : 1 (5:0) B: Pazdírek Po vlažném vstupu našeho družstva do prvního poločasu, seznamování s mokrým…

Continue reading

Starší přípravka U11

Turnaj Jaroměřice – 23. 4. 2022 Sestava : Formánek Jindřich, Vymlátilová Ella, Křivánek Vojtěch, Špaček Jakub, Sekničková Tereza, Janáčková Tereza, Fluksa Filip, Batelka Libor, Bombera Jan, Danchyshyn Nazarii Jevíčko – Březová 7 : 2 (5:2) B: Křivánek Vojtěch 5, Sekničková Tereza, Danchyshyn Nazarii Vysoká výhra nad tradičním soupeřem, kdy se…

Continue reading

Mladší přípravka U9

Turnaj Jevíčko – 23. 4. 2022 Sestava : Jankovič Petrika, Janík Rostislav, Toman Mikuláš, Václavek Michal, Schuppler Milan, Sieben Mateo, Novák Karel, Budig Marek, Voleský Martin, Kaderka David, Chevalier Rémy, Chevalier Ines, Jevíčko – Hradec n. S. 1 : 9 (1:4) B: Schuppler Milan Na šikovného soupeře jsme fyzicky ani…

Continue reading

Mladší přípravka

Sestava:Vymlátilová Ella, Pazdírek Jonáš, Sekničková Tereza, Rozčínnská Anna, Schupllerová Ella, Janáčková Tereza, Špaček Jakub, Jankovič Petrika, Janík Rostislav, Budig Marek, Voleský Martin, Toman Mikuláš Němčice – Jevíčko 14 : 2B: Sekničková, Pazdírek Bystré – Jevíčko 11 : 6B: Pazdírek 2, Sekničková 2, Rozčínská 2

Continue reading