Dolní Újezd B – Jevíčko 2:1 (1:1)

Sestava: Trávníček – Vybral (K), Jakab, Klein, Appel – Štindl, Bartuněk, Holub, Khýr L. (55.) – Müller, Marek
Střídající: Mlčoch, Khýr J. (55.), Červinka
Branky: 38. Holub

Jevíčko v sobotu zavítalo do Dolního Újezdu opět nekompletní, jelikož se nahromadili nějaké omluvenky. Začátek utkání byl opatrný na obou stranách, kdy diváci viděli spíše kombinační fotbal v zadních řadách s občasným nákopem. Ve 23. minutě fanoušci viděli první branku zápasu, kdy se prosadil domácí hráč po hlavičkovém souboji. Další branka zápasu padla ve 38. minutě tentokrát do domácí branky, do které poslal padající střelu Holub. Začátek druhého poločasu následoval ve stejném stylu jako začínal ten první, dá se říct, že to nejdůležitější se odehrálo až v závěru utkání. V 78. minutě po druhé žluté kartě odcházel ze hřiště Marek. Potom dvakrát zabrzdil nadějný jevíčský útok pomezní rozhodčí zvednutým praporkem. V 85. minutě se prosadil domácí hráč a poslal tak svůj tým do vedení 2:1. Do konce utkání se skóre již nezměnilo, a tak Jevíčko vyšlo z tohoto utkání bodově naprázdno. V příštím kole Jevíčko zavítá do Němčic.