Jevíčko/Jaroměřice – Němčice 5:2 (3:0)

Sestava: J. Mlčoch – Dufek, Parolek, Krejčí, Horník, Klvač (K), Šebela, Langer, Jelínek, M. Mlčoch, J. Khýr, Kadlec

Branky: 6. 72. Šebela, 37. Langer, 45. Khýr, 89. Kadlec

Dorostenci nastoupili k poslednímu utkání sezóny 2023/24 na domácí půdě proti Němčicím. V první půli domácí ukázali klid na hřišti a předváděli pěkné akce, již první využil Šebela v 6. minutě. Hosté sem tam zahrozili, ale buď domácí obrana anebo brankář nedovolili soupeři skórovat. V závěru poločasu se prosadil ještě Langer a takzvanou branku do šaten přidal Khýr.

V druhém poločase domácí znervózněli a začaly se objevovat uspěchané akce, a i zbytečné chyby. Navíc hosté snížili stav utkání na 3:2 a nervozita začala přibývat. Ta však opadla po druhé brance, kterou vstřelil z úhlu Šebela. V samotném závěru upravil na konečných 5:2 Kadlec, a tak dorostenci uzavřeli svoji sezónu vítězně.

Pro Tomáše Červinku a Jana Mlčocha se jednalo o poslední sezónu v dorostech, kdy oba odchází do Jevíčských mužů.