Jevíčko – Boršov 5:2 (4:1)

Sestava: Trávníček – Vybral, Vašíček (79. khýr J.), Jakab, Appel – Seknička, Holub, Klein, Štindl (72. Pospíšil)-Václavek(K) (24. Khýr L.), Marek

Branky: 6‘ Václavek, 30‘ Marek, 33‘ a 43‘ Seknička, 90‘ Khýr L.

Jevíčko v posledním domácím utkání sezony 2023/2024 vstoupilo do zápasu v rychlém tempu, kdy první branku diváci viděli již v 6. minutě, o otevření skóre se postaral kapitán Václavek. Od 30. minuty do poločasu viděli diváci hned čtyři branky. Ve 30. minutě se prosadil Marek. Dvě minuty na to hosté snížili šťastnou trefou na 2:1. Ale radost hostujících hráčů rychle opadla, protože minutu na to se prosadil hlavou Seknička. A podobná situace byla k vidění i ve 43. minutě, kdy se opět hlavou podruhé v zápase prosadil Seknička. V druhém poločase Jevíčko pokračovalo v klidné kombinační hře, která přinášela šance pro domácí útočníky, ale ti buď selhali v koncovce anebo celou akci zarazil praporek pomezního rozhodčího. Hostům se podařilo ještě snížit skóre v 57. minutě, ale to bylo z jejich strany vše, jelikož jejich pokusy buď zlikvidovala domácí obrana nebo brankář. V samotném závěru utkaní vylepšil pro domácí skóre utkání Lukáš Khýr, kdy nejdříve se pokusil zakončit jeho bratr Jakub Khýr, ten ale neuspěl a následně již Lukáš Khýr zvládl dopravit míč do branky (Lukáš Khýr se prosadil poprvé za muže). Příští týden odehraje Jevíčko poslední utkání sezony 2023/24 a to na venkovní půdě v Rohozné proti Poličce B.