Turnaj starších přípravek U11 – 19.5.2024 Březová nad Svitavou

Březová nad Svitavou, Jevíčko, Čistá, Hradec nad Svitavou

Sestava: Schuppler Milan, Toman Mikuláš, Bohůš Jaroslav, Janík Rostislav, Fluksa Matyáš, Němec Michal, Novák Karel, Vykydal Adam, Vykydal Zdeněk, Chevalier Rémy.

Jevíčko – Hradec nad Svitavou 6:4 (2:3)
Jevíčko – Březová nad Svitavou 1:4 (1:2)
Jevíčko – Čistá 3:5 (2:4)

Starší přípravka hrála tentokráte v neděli další turnaj v Březové nad Svitavou. V prvním zápase sehráli kluci zápas s pozdějším vítězem turnaje Hradcem nad Svitavou. Od začátku bylo utkání vyrovnané, na naší hře bylo hodně poznat, že chybí tři kluci, kteří umí góly pravidelně dávat. Po poločase jsme sice prohrávali, nicméně zlepšenou hrou v druhé půli jsme dokázali soupeře zatlačit a nakonec svoje šance i proměnit.

To bohužel neplatilo ve druhém zápase s domácí Březovou nad Svitavou. Zde jsme neproměnili i ty nejvyloženější šance a přestože se nám dařilo soupeře přehrávat, tak jsme gólově a tudíž i výsledkově utkání nezvládli a prohráli.

Třetí zápas byl tak trochu opakováním druhého, kdy jsme si šance sice tvořili, ale celkově byla
hra nevyrovnaná a nedařilo se nám soupeře přehrávat.

Doufejme, že o příštím víkendu, kdy sehrajeme další turnaj v Sebranicích, se naladíme zpět
na pěkné výkony, které kluci předváděli od začátku jara.