Hradec n. S. – Jevíčko 0:4 (0:1)

Sestava: Trávníček – Jakab, Václavek, Vašíček, Appel – Holub (79. Pospíšil), Bartuněk, Štindl (56. Seknička), Müller (Hanák), Linhart

Branky: 54., 76. Václavek, 32. Holub, 69. Seknička

Kvůli rekonstrukci fotbalového areálu v Hradci nad Svitavou se toto utkání odehrálo ve Svitavách na umělé trávě. Úvod utkání nabídl šance na obou stranách, ale branku diváci viděli pouze jednu, a to ze strany hostů, kteří se prosadili z přímého kopu, kterého se ujal Holub. V druhém poločase si nadále oba celky vytvářely brankové možnosti, ale domácí si vylámali zuby na jevíčské obraně, kdežto na druhé straně se v 54. minutě prosadil Václavek. V 56. minutě naskočil do hry Seknička, který byl poté u každé branky. Nejdříve sám zkrotil skákající míč a poslal jej za záda brankáře domácích. V 76. minutě už trojice Linhart – Seknička – Václavek upravovala skóre po pěkné kombinaci na konečných 4:0. Jevíčko tak napravilo zaváhání z minulého kola proti Třebařovu a odváží si cenné tři body.