SK Jevíčko – Sokol Dlouhá Loučka 5:1 (2:0)

Sestava: Trávníček (85. Mlčoch) – Vybral, Vašíček, Václavek, Seknička (81. Khýr) – Štindl (67. Appel), Holub, Klein, Marek – Linhart, Müller (74. pospíšil)

Branky: 14., 44.(p) Müller, 19. Linhart, 59. Václavek, 80. Appel
ŽK: 10. Klein, 32. Václavek, 38. Seknička

Domácí Jevíčko tak, jak je již zvykem, vlétlo do začátku utkání a ve 14. minutě Müller otevíral skóre. O pět minut později se k němu přidal druhou brankou i Linhart. Domácí se nadále dostávali do mnoha šancí, ale bohužel chyběla gólová koncovka. V samotném závěru poločasu domácí vybojovali možnost zahrávat pokutový kop, který tradičně jistě Müller proměnil. Hosté se mírně nadechli v 57. minutě, kdy si rohový kop srazil do vlastní brány Vašíček. Na rychlou odpověď diváci čekali sotva dvě minuty, kdy Václavek využil zaváhání hostujícího brankáře a uklidil míč do poloprázdné branky. V 80. minutě zvládl doslova dotlačit míč za brankovou čáru Appel, který vstřelil první svoji branku od přestupu do Jevíčka. V závěru zápasu trenér Továrek poslal na hřiště sbírat zápasové zkušenosti i druhého brankáře Mlčocha. Jevíčko tak slaví vybojované 3 body a příští sobotu sehraje na eská další domácí zápas proti Vendolí.