Turnaj starších přípravek U11 – 22.10.2023 – 9:00, M. Trnávka

M. Trnávka, Jevíčko, Kunčina, Borová

Sestava turnaj Městečko Trnávka: Václavek Michal, Vykydal Adam, Němec Michal, Budig Marek, Toman Mikuláš, Schuppler Milan, Chevalier Rémy, Mauser Denis, Šmach Jan, Bohůš Jaroslav, Kubíček Ondřej, Fluksa Matyáš.
Góly: Schuppler, Vykydal 2x, Šmach

Jevíčko – Kunčina 1:5 (1:3)
Jevíčko – M. Trnávka 1:4 (0:1)
Jevíčko – Borová 2:8 (0:4)

Jevíčská starší přípravka tentokráte zavítala na poslední oficiální turnaj k sousedům do M. Trnávky a bohužel odehrála opět špatný turnaj. V zápasech s Kunčinou i Borovou byl vidět na všech našich hráčích respekt z vyšších a starších protivníků. Jen s domácí Trnávkou, proti stejně starým vrstevníkům, se soubojů kluci nebáli.

V prvním utkání s Kunčinou jsme se dopustili v obraně spousty zbytečných chyb a ty byly po zásluze potrestány. Omluvou snad je, že většina chyb pramenila z malé zkušenosti, protože někteří kluci teprve s fotbalem na podzim začínali. V tomto souboji bohužel příliš pozitiv ze strany jevíčské přípravky k vidění nebylo.

Ve druhém duelu byla sice naše přípravka lepším mužstvem, ale dostávala bohužel góly z brejků. Nevyužili jsme ani ty největší šance, jako když stáli tři naši hráči sami proti brankáři. Nakonec jsme tedy i v tomto utkání prohráli, tentokráte s pozdějším vítězem turnaje.

V poslední střetnutí byl špatný výkon mužstva jen v prvním poločase, naopak ve druhém kluci ukázali, že i oni si umí pěkně přihrát. Výsledkem toho byla jedna krásná kombinace, kdy hráči soupeře neměli šanci zareagovat a jen sledovali, jak po sérii několika nahrávek a náběhů, putoval míč až do brány. I proto budeme ještě v průběhu listopadu chodit trénovat ven, aby takovýchto pohledných akcí jen přibývalo. K tomu nám snad pomůžou i přátelská utkání, které máme naplánovány.