Jevíčko – Němčice 10 : 0 (4:0)

Sestava: Trávníček – Marek, Jakab (56‘ Vašíček), Vybral (74‘ Khýr), Václavek, Appel, Müller (67‘ Červinka), Bartuněk, Holub, Linhart (66‘ Pospíšil), Havlíček

B: 31‘, 45‘, 61‘, 66‘(p) , 67‘ Müller, 2‘ Linhart, 22‘ Havlíček, 79‘ Holub, 85‘, 89‘ Červinka

Rekordní výhra nad nováčkem se začala rýsovat už v úvodu, kdy si domácí tým rychlou a pestrou hrou vytvářel šance, a i když využil jen část už v poločase bylo na světelné tabuli čtyřgólové vedení. Hosté se snažili o odpověď, ale jistý Trávníček míč za záda nepropustil a ve druhém poločase kanonáda pokračovala. Hlavní slovo si vzal Tomáš Müller, který se trefil pětkrát v řadě, než ho trenér ze hřiště stáhl. Ale jeho náhradník Tomáš Červinka v demolici pokračoval a přidal další dva góly v samotném závěru zápasu.

Horní řada z levé strany: Tomáš Červinka, Robin Marek, Tomáš Müller, kapitán Ondřej Václavek, Jaroslav Vašíček, Tomáš Vybral, Jiří Pospíšil

Dolní řada z levé strany: Lukáš Khýr, Adam Bartuněk, Filip Havlíček, Michal Holub, Jiří Linhart, Martin Appel

Ležící: Kryštof Trávníček