Turnaj starších přípravek U11 – 1.10.2023 – 10:00, Jevíčko

Jevíčko, Dlouhá Loučka, Trnávka

Sestava: Novák Karel, Rozčínská Anna, Schuppler Milan, Sieben Mateo, Šmach Jan, Toman Mikuláš, Vykydal Adam, Mauser Denis, Němec Michal, Václavek Michal, Budig Marek, Voleský Martin, Bohůš Jaroslav, Kubíček Ondřej

Jevíčko – Dlouhá Loučka 11:1 (5:1) – góly – Mauser 2x, Vykydal 2x, Voleský 2x, Janík 4x, vlastní
Jevíčko – M. Trnávka 3:5 (1:1) – góly – Sieben 2x, vlastní

Jevíčská starší přípravka pořádala v neděli 4 kolo podzimní části, za spoluúčasti Dlouhé Loučky a M. Trnávky. Opět jsme se domluvili se soupeři a postavili dvě jevíčská družstva, jelikož kluků a děvčat bylo dohromady devatenáct.

V prvním zápase si oficiální jevíčské družstvo opět po čase poradilo s Dlouhou Loučkou, když se klukům podařilo několik přesných akcí a celkově byla předvedená hra velmi pěkná, byť proti menším klukům a děvčatům mužstva soupeře.

Naopak ve druhém utkání narazilo naše družstvo na vyspělejšího soupeře z Trnávky, kde první poločas byl sice ještě vyrovnaný, ale v druhém jsme se bohužel dopustili dvou chyb, které pustily Trnávku do vedení a těžce se našim výsledek doháněl. Až ke konci utkání se zlepšeným tlakem na míč utkání zdramatizovalo, bohužel ale na víc než na snížení stavu to nestačilo.

Druhé jevíčské družstvo předvedlo o něco lepší hru, když Dlouhou Loučku rovněž porazilo vysoko a s Trnávkou dokázalo remizovat 5:5. O následujícím víkendu zajíždí Jevíčko na turnaj do Bystrého, tam budeme schopni poskládat silnou sestavu, tak snad uvidíme lepší srovnání s dalšími týmy okresu.