Morašice – Jevíčko 0 : 4 (0:1)

Sestava: Trávníček – Seknička, Jakab, Vybral, Appel, Bartuněk, Marek ((78. Štindl), Havlíček, Holub,
Müller (8. Khýr), Linhart (87‘ Pospíšil)
B: 24‘, 76‘, 81‘ Müller, 55‘ Havlíček

Jevíčko výjimečně v neděli zavítalo do Morašice, kde se snažilo natáhnout vítěznou sérii na 6 zápasů v řadě. Trenér Továrek musel udělat zásah do sestavy, hlavně na středním obránci, výjimečně si tuto pozici vyzkoušel Seknička, ten ovšem neměl na této pozici problémy. Ve 24. minutě započal Müller svoji cestu za hattrickem, kdy usměrnil míč po centru do brankové sítě. V prvním poločasu ještě domácí pohrozili nákopem, který málem skončil ve vzdálenější šibenici. V druhé poločase přidal klid hostům Havlíček. Domácí si přichystali pasáže, kde hosty zatlačili těžce před vlastní pokutové území. V 76. minutě dostali hosté možnost zahrávat přímý kop, ke kterému se postavil Müller a následně jej proměnil. Následně v 81. minutě Holub od rohového praporku poslal do domácího pokutového území překrásný centr, který si našel Müller a dokončil tak svůj hattrick. V závěru zápasu domácí trefili spojnici a na opačné straně svůj samostatný únik neproměnil Havlíček a následně i Holub, hosté si tak odváží zaslouženou výhru a vytvořili tak svatební dar jevíčskému kapitánovi v podobě tří bodů.