Třebařov – Jevíčko 2 : 3 (2:2)

Sestava: Trávníček – Seknička, Vašíček, Jakab, Václavek(K), Appel, Marek, Holub, Khýr, Havlíček (46. Pospíšil), Linhart
Branky: 21. Havlíček, 24. (p) Holub 60. Linhart

Jevíčko v sobotním chladném počasí odcestovalo do Třebařova, kde doufalo že protáhne svojí vítěznou šňůru na čtyři zápasy v řadě. V 21. minutě poslal Khýr přihrávku na Havlíčka a ten netradičně levou nohou nedal domácímu brankáři šanci. O tři minuty později zachoval klidnou hlavu Holub, který se ujmul pokutového kopu a míč poslal přesně na druhou stranu, než skákal gólman. Domácí srovnali stav ještě před odchodem do kabin. Nejdříve Sommer, ke kterému se míč odrazil s velikým štěstím a následně Macek, který využil propadnutého míče přes půl vápna. V druhém poločase byli aktivnější domácí, ale i hosté se dostávali do ojedinělých šancí. Konkrétně v 60. minutě využil zaváhání domácího brankáře Linhart a poslal tak Jevíčko do vedení 3:2. Hosté následný tlak ustáli a odváží si tak cenné tři body.