Jevíčko – Hradec n. S. 4 : 3 (3:2)

Sestava: Trávníček – Marek (85‘ Khýr), Jakab, Václavek, Appel, Červinka, Müller (62‘ Vybral), Bartuněk, Havlíček, Holub, Linhart
B: 11‘, 83‘ Linhart, 32‘ vlastní, 35‘ Havlíček

Další dramatická výhra, ale také už pátá v řadě, posunula domácí tým do kontaktu s čelem tabulky. Domácí v úvodu zápasu zaspali a hned ve 4. minutě prohrávali 0:1. Dlouho tento stav nevydržel a hned v 11. minutě srovnával stav Linhart, který využil chyby brankáře před vápnem a zakončoval do prázdné branky. Ve 32. minutě se do útoku vydal Holub, z úhlu nastřelil jednoho z obránců, od kterého se míč odrazil do branky. V podobné situaci byl i Havlíček o tři minuty později, ten ale tentokrát nepotřeboval pomoc od jednoho z obránců, a sám zvládl dopravit míč do branky. Hostům se ještě před koncem prvního poločasu podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Zásadní událost zápasu byla červená karta v 70. minutě pro hostujícího Jukla, který trefil kolíky Trávníčka do ramene a musel tak dříve do sprch. Domácí početní převahy využili, když v 83. minutě Linhart zvyšoval brankový rozdíl. V závěru zápasu hosté proměnili nabídnutou penaltu, ale na vyrovnání už čas neměli.