Hradec nad S. – Jevíčko 2:1 (1:1)

Sestava: Dostál – Vybral, Vašíček, Jakab, Jedlinský – Štindl, Seknička, Václavek(K), Pospíšil (70. Khýr) – Fisheriuk (85. Trávníček), Linhart
Branky: 4. Václavek
ŽK: 24. Vašíček, 43. Seknička, 77. Václavek, 80. Štindl

Jevíčko se v sobotním slunečném počasí vydalo na ne moc oblíbený pažit v Hradci nad Svitavou. Již ve 3.minutě domácí šli do vedení, ale moc dlouho si jej neužili, neboť o minutu později srovnával přesnou hlavičkou Václavek, kterého našel ze standartní situace Vybral. Domácí v celém zápase měli více navrch, jednou z příčin byl i velký počet omluvenek, které obdržel trenér Jevíčka Továrek. V druhé poločase se ale i hosté ocitli ve vyložených šancích, největší z nich měl Fisheriuk, který v prázdné brance trefil obránce před sebou. V 85. minutě jeden z domácích hráčů se snažil centrem najít svoje spoluhráče, ale jeho centr s velkým štěstím se od vzdálenější tyče odrazil do branky. Hosté měli ještě jednu dobrou možnost na vyrovnání a to tehdy, kdy Štindl prošel přes dva protihráče poslal míč před branku, kde se Václavek snažil skluzem míč dostat do branky, bohužel v tuto chvíli se projevila kvalita hřiště a míč Václavkovu nohu přeskočil. Domácí v úplném závěru dostali možnost zahrávat pokutový kop, ale jeho exekutor poslal míč nad branku.

Jevíčko příští víkend přivítá na domácí půdě Dlouhou Loučku a to konkrétně v sobotu 13.5 v 17:00.
Ve středu 17.5 čeká Jevíčko ještě dohrávka 18. kola na domácím pažitu a to proti Dolnímu Újezdu B.