Mladějov n. M. – Jevíčko 2 : 1 (1:0)

Sestava: Trávníček – Vybral, Václavek (K), Jakab, Jedlinský – Seknička, Klein, Deutsch, Červinka
(82. Khýr) – Fisheriuk (52. Štindl, 72. Pospíšil), Müller

Branky: 71. Müller

Jevíčko v překrásném sobotním počasí zavítalo do Mladějova. Do zápasu lépe vstoupili domácí, kteří ve 23. minutě šli do vedení, když hostující obrana nezachytila nabíhajícího útočníka a ten hlavou dostal míč do brány. V druhém poločase, se již síly vyrovnaly, a i hosté si začali vytvářet větší šance. Zásadní situace zápasu byla neodpískaná penalta pro Jevíčko, když domácí brankář beztrestně stáhl v malém vápně Václavka k zemi. Na druhé straně, hostující gólman špatně rozehrál, ale naštěstí svoji chybu napravil, a to hned nadvakrát: poprvé ihned po špatné rozehrávce, kdy míč vyrazil na roh, a poté vytáhl rychlý zákrok na
střelu takřka z malého vápna. Jevíčku se podařilo v 71. minutě srovnat stav zápasu zásluhou Tomáše Müllera. Rozhodnutí přišlo v 87. minutě, když domácí útočník dostal přesný nákop za hostující obranu a po přehození vybíhajícího Trávnička následně zakončoval do prázdné branky.