Polička B – Jevíčko 2:2 (1:2)

Sestava: Dostál – Seknička, Václavek (K), Jedlinský, Vybral – Pospíšil (71. Trávníček), Deutsch
(46. Štindl), Müller, Červinka – Fisheriuk, Linhart

Branky: 4. Linhart, 31. Fisheriuk

ČK: 71. Dostál

Fanoušci, kteří se zdrželi a nestihli začátek utkání, přišli hned o dvě branky. Do vedení se dostali domácí již ve 3. minutě, ale o minutu později srovnával stav na 1:1 Linhart, a to po brankářově chybě, kterému míč vypadl z náruče. Hosté zvyšovali v 31. minutě, když využili vytažené domácí obraný hluboko na útočné půli, Müller vyslal Fisheriuka do samostatného úniku a tento únik nepřekazil ani brankář, který vyběhl před vápno, ale Fisheriuk gólmana obešel a zakončoval do prázdné branky. V druhém poločase se tlak domácích zvýšil a Polička B tento tlak využila v 60. minutě a stav se měnil na 2:2. O chvíli později zachraňoval situaci Seknička, když vykopával míč z brankové čáry. V 71. minutě se domácí útočník hnal na
branku hostí a brankář Dostál zatáhl za záchranou brzdu chycením míče před vápnem a musel tak předčasně do sprch. Ve zbytku zápasu hosté oslabení ustáli a odvezli si do Jevíčka jeden bod za konečnou remízu.