Borová – Jevíčko 1:5 (0:2)

Sestava: Trávníček – Jedlinský, Vašíček, Jakab, Krejsta – Pospíšil (87. Khýr L.), Bartuněk, Václavek (K)(88. Čerevinka), Seknička – Klein, Linhart
B: 15.,63. Klein, 40.,87. Linhart, 73. Václavek

Jevíčko doufalo ve zlepšení oproti minulé sezóně kdy v Telecím dostalo sedm branek. Tentokrát průběh zápasu tomu nenaznačoval, ba naopak to vypadalo na nálož sedmi kousků pro domácí. V 15. minutě se prosadil Tomáš Klein, když si počkal na zadní tyči a míč poslal do prázdné brány. Poté měl Seknička
obrovskou šanci, když šel sám na brankáře. Domácí také zachránila jednou branková konstrukce. Před koncem poločasu zvýšil na 0:2 Linhart. Na začátku druhého poločasu snížili domácí stav na 1:2 po hlavičce jednoho z hráčů. O 11. minut později se prosadil podruhé v zápase Klein. V 73. minutě se mezi střelce
zapsal i Václavek. V 81. minutě utekl obraně Linhart a jeden z obránců zatáhl za záchranou brzdu pět metrů před pokutovým územím za cenu červené karty. Na závěr skóre vylepšil Linhart na konečných 1:5.