Morašice – Jevíčko 4:1 (2:0)

Sestava: Trávníček (75. Dostál) – Jedlinský, Jakab, Schuppler, Vybral – Seknička, Bartuněk, Václavek(K), Pospíšil (80. Červinka) – Klein, Linhart
Branky: 85.(p) Vybral

Jevíčko nezvykle v neděli zavítalo do Morašic, kde se hrálo o 3. místo v tabulce. Morašice ve 12. minutě využili pokutového kopu a ujali se vedení 1:0. Když na světelné tabuli svítila 34. minuta, tak se domácí vrhli
do protiútoku, který s přehledem využili. V druhé polovině utkání propálil Trávníčka tvrdou ránou domácí Ondráček. V 75. minutě trenér Továrek stáhl brankáře Trávníčka a nahradil ho druhým brankářem Dostálem. Bohužel ani druhý gólman neudržel čisté konto, když v 82. minutě inkasoval po rohovém kopu.
V 84. minutě sestřelil domácí gólman hostujícího útočníka Linharta a následný pokutový kop proměnil
Vybral.