Jevíčko/Jaroměřice – Bystré 2:1 (1:1)

Sestava: Kubín – Bombera, Fluksa, Jelínek, Formánek, Šmach, Parolek, Danyschyn, Havlíček, Pokorný P.,Košťál, Křivánek, Pazdírek
B: Pazdírek, Parolek.

Opět klukům nevyšul vstup do zápasu a po několika nejistých zákrocích se kombinačně kvalitní soupeř dostal do vedení. Individuální akce dlouho k úspěchu nevedly, ale přesná přihrávka Pazdírka na Parolka přinesla střelu do tyče a přesnou Jonášovu dorážku v poslední minutě první půle. Po poločasové domluvě se domácí celek rozehrál k nátlakové hře a vytvářel si šance, které ale nevyužíval. Až v 57. min Jirka Kubín po odkopnutém rohu vrátil míč do strany na Peťu Havlíčka, ten nacentroval před branku a Štěpán Parolek prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Velká pochvala za bojovnost, ale musíme se zlepšit :-).